SÜRÜCÜ KURSU


Ürün Kodu: 1607
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

 

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

2015 yılında açılmış olan Sümbey Sürücü Kursu Beylikdüzü'nde eğitim hayatına devam etmektedir. Açıldığı günden itibaren tecrübeli eğitim kadrosu ve halkla ilişkiler departmanıyla birlikte sürücü adayı ile sağlıklı iletişim kurup, trafiğe çıktığı andan itibaren güvenli bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Eğitim sürecinde adayın yalnızca ehliyetini almaya hak kazanmasına değil aynı zamanda trafikte kendine olan güveniyle birlikte diğer sürücülere saygılı bir şekilde kazaya mahal vermemek adına kontrollü bir sürüş eğitimi verilmektedir. Sümbey Sürücü Kursu olarak gösterdiğimiz bu ihtimam asla göz ardı edilmemektedir.

İlk kayıt aşamasından ehliyeti almaya hak kazanana kadar sürücü adayının eğitmen dışında başka bir yakını ile araç kullanmasına kesinlikle izin verilmemektedir. İlk aşamada, teorik ders eğitimleri 20 kişilik sınıflarda projeksiyondan hareketli slaytlar ile monoton ders işleme anlayışından kurtarılarak profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Teorik dersleri işleme tekniğimiz,  ezbere dayalı değil, öğrenmeye yöneliktir. Bu teknik sayesinde sürücü adaylarımız teorik sınavda başarılı olmanın yanında, öğrendiklerini araç kullanırken yeri geldiğinde bilerek, tereddütsüz uygulayabilmektedirler.

Uygulamalı ( direksiyon ) eğitimlerimiz öncelikle simulator ile başlayıp, daha sonra her sürücü adayı için (  bir ders saati süresinin elli dakika olması şartı ile ) on dört derslik direksiyon eğitim programı randevuları karşılıklı olarak yapılarak trafik kurallarına uygun, ekonomik ve doğru araç kullanma eğitimlerimiz her bir sürücü adayı için toplam yedi yüz dakika olarak verilmektedir. Halkla İlişkiler departmanımız her süreci takip edip, aday ile iletişim halinde olmaktadır. Sürücü adayı, SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU'na kayıt olduğu andan itibaren, sürücü belgesi adresine teslim edilene kadar, her aşama hakkında doğru bilgi sahibi olur. Unutmayalım;               

Kalite Ayrıntılarda Gizlidir.

 

spmode_8             spmode_8