OPET OTOBİL AKARYAKIT HİZMETLERİ


Ürün Kodu: 1610
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %2-6 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Otobil

Otobil Sistemi Nedir?

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Faturalama toplu olarak belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu sistem yardımı ile kullanıcılar taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma imkanına kavuşmaktadırlar.

 

OTOFİLO Otobil

Otobil ile şirket araçlarınızın Türkiye’nin her yerindeki Opetlerden otomatik olarak, istasyondan ödeme yapmadan yakıt alımlarını sağlayabilir, araçların dolum ve kilometre bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otokonum ile filonuza ait araçların nerede olduğunu, ne kadar yakıt tükettiğini, aracın konum ve kullanım detayı gibi bilgileri kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, Opet’in firmanıza özel avantajlı kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

 

OTOBİL Akaryakıt Bilgi Sistemi Nasıl Çalışır?

OTOBİL üyesi kuruluşa ait aracın sürücüsü, OPET istasyonundaki OTOBİL amblemli pompaya yaklaşır ve OTOBİL sisteminden akaryakıt almak istediğini pompa görevlisine bildirir. (Araçlarda OTOBİL cihazları olduğunu gösteren sticker, aracın görünen bir yerindedir. Yakıt deposuna yakın kelebek camında.)

OTOBİL otomasyon sistemi ile şirketler ve/veya bireysel kullanıcılar akaryakıt harcamalarını %100 kontrol altına alırlar. OTOBİL Sistemi’ne dahil araçların yakıt alımlarına belirli sınırlamalar getirilebilir. Araçlara alım yapabilecekleri gün, günlük alım limiti, aylık alım limit vb. sınırlamalar tanımlanabilir. Akaryakıt harcamaları ile ilgili olarak raporlar istenildiği an sanal ortamdan temin edilebilir.

 

Montaj ve Servis

Araçlarınıza ait Otobil ünite montaj / söküm işlemlerini zamanında yapabilmek için servis firmasından randevu almanız gerekmektedir.

Yetkili servisinize ait bilgileri 444 67 38 no'lu Opet Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilir ya da otobildestek@opet.com.tr adresinden talep edeceğiniz "kurumsal web şifre"niz ile kendi hesabınızdan takip edebilirsiniz.

 

spmode_8             spmode_8