Firmamız Hakkında

Beylikdüzü'nde HIZLIHİZMETAL ile hizmet anlayışında yeni bir dönem başlıyor

....

HIZLIHİZMETAL Beylikdüzü'nde kuru temizlemeden halı yıkamaya, çilingirden tesisatçıya, temizlikçiden sigortaya tüm hizmetlere tek telefonla ulaşmanın yeni yolu. Beylikdüzü halkı artık; gerek broşürleri saklayarak gerek buzdolapları üzerinde değişik sektörlere ait magnetleri biriktirerek hizmet aldığı firmaların kargaşasında boğulmayacak. Yada hizmet taleplerinde internetten firma araştırmak zorunda kalmayacak.

" BİLDİĞİNİZ BÜTÜN NUMARALARI UNUTUN " sloganıyla artık tüm hizmetlere tek numaradan 0850 441 11 41 nolu telefonla ulaşacak tek numarayı saklaması veya bilmesi yetecek. Üstelik böyle bir kolaylığa sahip olurken bu sektörlerde özel indirimler alarak avantajlı alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayacak.

Üyelere ilk hizmet taleplerinde ücretsiz olarak sunulan HIZLIHİZMETAL ÜYE KARTI kendilerine birçok avantajlar sağlayacak. Bu avantajların arasında hizmet sektöründe olmayan bijüteriden, gıdaya, seyahatten, eğlenceye birçok sektörde bu kartını göstererek Üyelerimize aldığımız özel indirimlere sahip olacaklardır. Bu kartla artık HIZLIHİZMETAL veri tabanına kayıt oldukları için her seferinde adres, telefon, tarif vb. bilgileri tekrar tekrar vermek zorunda kalmayacak, hatta hizmet telefonumuzu aradığında müşteri hizmetlerinde direk ismiyle karşılanacak kendilerine sadece "kuru temizleme hizmeti istiyorum" diyerek telefonu kapatması yetecek.

Ayrıca HIZLIHİZMETAL müşteri merkezini her arayışında ekstradan para puanlar toplayarak bu puanlarını www.hizlihizmetal.com internet sitesinde farklı ürünlerden oluşan e-ticaret sitesinden yaptığı alışverişlerde özgürce kullanabilecek.

Tüm bu hizmetleri talep ederken %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla bölgede kalitesini kanıtlamış sektörlerden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacak. Yani kısaca indirimli fiyat kaliteli hizmet anlayışıyla mutlu müşterilerimizin arasına katılmış olacaklardır.

Üyeler hizmet taleplerini 0850 441 11 41 ve 0532 251 60 56 nolu telefonu arayarak vermenin dışında hem internet sitemizden hem de sosyal medya aracılığı ile kolaylıkla verebilecekler. Sosyal medyada isterseler Facebook sayfamızdan, isterseler instagram hesabımızdan, dilerseler whats app aracılığyla bizimle iletişim halinde olup hem bölgedeki farklı sektörlerden fırsatlar hakkında bilgilenebilecek hem de direk mesajla hizmet talep edebileceklerdir.

HİZMET VE AVANTAJLAR DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ.......

 

KURUMSAL
İletişim Bilgileri
0850 441 11 41
info@hizlihizmetal.com
0533 263 71 13
Pınartepe Mh. Mayıs Sk. No:2 OneLife Recidance D:4 - Beykent-Beylikdüzü / İSTANBUL