KOLTUK DÖŞEME HİZMETİ


Ürün Kodu: 1597
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İMALAT : Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi sizin arzu ettiğiniz model, renk, kumaş ve hatta ebada  göre her türlü koltuk modelleri üretebilmektedir. Bu sayede arzu ettiğiniz sıfır koltuğa daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Koltuk Döşeme Atölyemizin en çok önem verdiği ticari prensip; satışı bir sonuç değil bir başlangıç olarak görmek ve satılan ürünlerimizin daima kullanır durumda olmasını sağlamaktır.

KOLTUK DÖŞEME, KOLTUK TAMİRİ : Evlinda koltuk döşeme atölyesi olarak:Kullanılmış koltuk ve çekyatlarınızı atıp yenisini almak bütçenize gereksiz yük getirdiği gibi doğamıza da zarar vermiş oluruz. Zira çoğu koltuk ve çekyatın iskeleti az bir onarım ile yeni alınmış kadar sağlam ve uzun ömürlü olabilir. Bunun için Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi ile irtibata geçip ücretsiz bir danışma için randevu talep edebilirsiniz. Ustamız evinize gelip eski koltuğunuzu inceledikten sonra koltuğun onarıma müsait olup olmadığına bakar ve arzu ettiğiniz özelliklerdeki onarım için size orada bir teklif yapar. Yada koltuklarınızın resimlerini WhatsApp ile bize ulaştırarak da iletişimi hızlandırabiliriz. Anlaşmaya varılınca da koltuk veya çekyatınız ücretsiz olarak evinizden alınır ve en kısa sürede tamir edilmiş bir şekilde tekrar evinize getirilir.

CİLA & BOYA : Eskiyen koltuklarınızı süngerlerini, lastiklerini ve yüzlerini değiştirerek yenileyebileceğiniz gibi tüm bunlara ilaveten iskeletini de boyatarak onu yeni baştan yaratabilirsiniz. Konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile birlikte bu konuda size yardımcı olunacaktır. Koltuklarınızın iskeleti üzerinde seçeceğiniz renge patina uygulaması yapılarak onlara eskitme havası verilebilir veya gümüş ya da altın yaprak varak uygulamasını tercih ederek salonunuzu bambaşka bir havaya  dönüştürebilirsiniz. Bize sadece ne istediğinizi söylemeniz yeterli.  Ekibimiz sizleri doğru yönlendirecek ve sizin içinizi rahatlatacak bir ürünün ortaya çıkmasına katkı sağlayacaktır.

 

spmode_8             spmode_8