FİRMA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI


Ürün Kodu: 1579
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

 

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Picture

Ahmet Mürtezaoğlu

Gıda ve Perakende sektörüne 1981 yılında İngiltere'de adım atan Ahmet Murtezaoglu, 1986 yılında McDonald's ile birlikte Hızlı Servis Sektörünün kuruluşunda ilk üç yöneticiden biri olarak yerini almış, 23 yıl Türkiye ve İngiltere'de aynı uluslararası zincirin operasyon ve eğitim departmanlarında üst düzey yöneticilik yapmış ve 2009 yılında Krispy Kreme Genel Müdürü olarak görev almıştır. Türkiye, Azerbaycan, İngiltere ve İran'da çeşitli markalara Business Coach olarak hizmet veren Ahmet Murtezaoğlu, sürdürdüğü danışmanlık hizmetlerinin yanısıra üniversite öğrencilerine ve şirketlere marka olma ve oluşturma, satış ve pazarlama stratejileri, yönetim stratejileri gibi kişisel gelişimi destekleyici seminer ve konferanslar vererek tecrübelerini aktarmaktadır.

Saha Eğitim Programı

Cafe & Restaurant Personel Üyeleri için tasarlanmıştır ve İletişim Becerileri, Ekip Çalışması, Müşteri memnuniyeti, Gıda Güvenliği, İşyerinde Güvenlik konularında yoğunlaşmaktadır.Saha Eğitim Programı bunu takiben Cafe & Restaurants için Personel Eğitim Sistemlerinin planlanması ve uygulanması ile takip edilir.

 LEARN MORE

 

Yönetim Geliştirme Sertifika Programı

Daha iyi operasyonel sonuçlar elde etmelerini sağlamak için yönetim becerilerini geliştirmek için Cafe & Restaurant Yöneticileri ve Yönetici Adayları için tasarlanmıştır. Yönetim Geliştirme Sertifika Programı, Basic, Intermediate ve Advanced olarak 3 farklı sertifika programı sunmaktadır. Ayrıca Alan Yöneticileri (Area Management Programme, AMAP) yönetim ve denetleme becerilerini geliştirmek için bir programa sahiptir

LEARN MORE

 

Marka Mimar Seminerleri

BA15-300 kişilik gruplara sunulacak şekilde tasarlanmıştır. 

Hayatta veya işte başarılı olmak isteyen herkes içindir. 

Pazarlama, QSR İşinde Pazarlama Yöneticileri veya Uzmanlar içindir. 

QSR İşinde İnsan Kaynakları Yöneticileri ve Uzmanları içindir.

Marka Mimarı Seminerlerinde Uzmanların Saha Deneyimleri, Ne Yapılması Gerektiği, Neden Yapmanız Gerektiği ve Nasıl Yapıldığı Öğretilir

 

 

 Picture    Picture

 

 

spmode_8             spmode_8