EVDEN EVE NAKLİYAT


Ürün Kodu: 1580




Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamızın en önem verdiği konulardan bir tanesi yaptığı işi layıkıyla yapmak istemesidir. Yıllardır sektörün içinde kusursuzca hizmet verebilmemizin asıl sebebi de budur. Evden eve nakliyat hizmeti müşterinin taşındığı evden başlayıp taşınacağı eve kadar devam eden bir süreçtir. Bu süreçte sizin de gönül rahatlığı ile yuvanızı yeni bir eve taşırken bazı talepleriniz ve istekleriniz olacaktır.                                             

Firmamız ihtiyaç duyacağınız tüm hususlarda size hiç bir şekilde sorun çıkarmadan destek verecektir. Nakliyesi yapılacak evde söküm ve demontaj olmak üzere, yeni taşındığınız evde de takma ve montaj işlemleri bizim tarafımızdan sağlanacaktır.                                                              

 

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK                                                                                                                                                                                            Nakliye hizmetlerinde en önemli şey, evinizde malzemenin zarar görmemesidir. Bu noktada en doğru ekip ve firma ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Asansörlü Nakliyat hizmeti evinizdeki eşyaların bir asansör yardımıyla bulunduğu kattan alınarak çok kısa bir sürede aşağıya indirilmesi hizmetidir. Evinizdeki eşyaların zarar görmesi, tamamen engellenerek hem ürününüz korunmakta, hem de zamandan tasarruf edilmektedir.

Müşterilerimize özellikle tavsiye ettiğimiz bu yöntem evden eve nakliyatın bizce vazgeçilmezidir.                                                                               

 

ÜCRETSİZ EXSPERTİZ                                                                                                                                                                                                     Evinizi değiştirme kararı mı aldınız? Hemen bizi arayın. Firmamız adresinize gelsin, eşyalarınızı ücretsiz olarak ekspertiz yapsın ve size en uygun fiyatı çıkarsın. Yeni yuvanıza kusursuz bir şekilde sizi taşıyalım.Beylikdüzü'nde bulunan ofisimizde başta Beylikdüzü olmak üzere, İstanbul'un bir çok ilçesine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Biz evinizi taşıyoruz, siz de keyfiniz sürüyorsunuz.                                                                                                                                                                                              

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

İstanbul ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. Nüfusu, büyüklüğü gibi önemli etkenlerden dolayı İstanbul gün geçtikçe nüfusu artan bir bölgedir. Ayrıca iş olanaklarının da arttığı bu dönemde birçok hizmet sektörü de etki görmektedir.                                                                           

 Evden eve nakliyat denildiğinde akla elbette ev taşıması gelmektedir. Herkes tarafından da bilindiği gibi ev taşımacılığı gerçekten zahmet veren bir iştir. Bu işi yapanlara baktığımızda elbette diğer sektörler gibi yoğundur. İstanbul’un tüm bölgelerinde neredeyse yüzlerce nakliyat şirketleri bulunmaktadır. Yani İstanbul’da ev taşımacılığı konusunda dert yanmanıza gerek yok. Şehir içi taşıma hizmetlerinde özellikle bazı nakliyat şirketleri büyük bir profesyonellikle taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. 1977 yılından bu yana İstanbul’un dört bir yanında hizmet veren bir nakliyat şirketidir. Ve neredeyse şehrin %90’ı bu firma ile çalışmalarını sürdürmektedir.                                                                         

 

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK                                                                                                                                                                                      Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Firmamız, Şehirler Arası evden eve nakliyat alanında kendisini en iyi şekilde geliştirmiştir. 1977 yılında İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlayan firmamız Ankara, Bursa, İzmir ve Muğla Marmaris  Şubeleri ile hızlı, güvenli taşıma hizmetleri ile sizlere kaliteli ev taşıma hizmetleri sunmaya başlamıştır.                                                        İstanbul bölgesine yıllarını veren firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetleri konusunda tüm bölgelere bu hizmeti en iyi şekilde vermeye başlamıştır. Ülkemizin her bölgesinde tayin olsun ya da özel sebepler olsun taşınan binlerce vatandaşımız mevcuttur. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde görülmektedir. Bu yoğunluk beraberinde şehirlerarası taşımacılık hizmetini de beraberinde getirmektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile Türkiye’nin her tarafından zamanında ve güvenle hizmet vermektedir.                                                                                                              

PAKETLEME                                                                                                                                                                                                                   Evinizi taşırken gözünüzün arkada kalmayacağı bir işçilik sunmaya özen gösteriyoruz. Evinizdeki beyaz eşya ve mobilyalarınızı, uygun malzeme ile paketliyor, demontajını yapıyor ve yeni evinize taşıyoruz. Yeni evinizde montaj ve kurulumunu tamamlayarak size teslim ediyoruz. Eviniz taşınırken size de sıcacık çay ve kahvenizi yudumlamak kalıyor. Paketleme ve montaj ekibimiz, evinizi taşımaya hazır hale getirecek, size de bunun konforunu sürmek kalacak.                                                       

 

ARŞİV TAŞIMA                                                                                                                                                                                                                  Uzman ekiplerimiz eşliğinde bütün eşyalarınız sarıldıktan sonra  tecrübeli elemanları tarafından  düzgün  şekilde taşınır ve araçta yerleştirilir. Garanti kapsamında bir taşımacılık için mutlaka Sigortalı eşya taşıma hizmetimizden faydalanmayı unutmayınız.                       

 

DEPOLAMA                                                                                                                                                                                                                     Depolama ve Nakliye hizmetleri gün ve saati belirli kurallar içerisinde, çağrı merkezi tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. Sistemin size sunduğu hizmetten farklı Operasyon (Nakliye-Depolama) hizmetleri talepleri kişiye özel hazırlanmaktadır.Türkiye'nin en büyük depolama alanına sahip olan firmamız eviniz ve ofisinizi güvenle depoluyor.. Eşya Depolama konusunda uzman olan firmamız eşyalarınızı oda bölümleri ve ahşap sandıkları içerisinde barındırmaktadır.Tüm depolama alanlarımız güvenlikli ve crv kamera sistemleri ile korunmaktadır.                                                                                        

KURULUM MONTALAMA                                                                                                                                                                                                En büyük sorunlardan biride marangozların iyi olmaması marangoz konusunda oldukça deneyimliyiz. Firmamız Mobilyacı sertifikasına sahip ekipmanları tam olan marangozlar eşliğinde taşıma yapmaktadır.                                                                                           

Tekrar Montajlama: Sökülen bütün eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından paketlenir 1977 yılından beridir evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti veren firmamız ile kurulup yerleştirme işlemi yapılır. yapmanız gereken bu kusursuz hizmet için ücretsiz expertiz isteyip taşıma için rezervasyon oluşturmak olacaktır

 

ÖZEL EŞYA TAŞIMACILIĞI                                                                                                                                                                                                                                

Sanat ve antika mobilya taşımacılığı Profesyonel bir hizmet için yapmanız gereken özel eşya taşıma ekibimizi aramak olacak Özel eşya taşıması zor ve bir o kadarda meşakkatli bir taşıma işlemidir. Özel taşıması yapılacağı zaman müşterilerimizin özel eşyaları hakkında nakliye firmasını bilgilendirmeleri gerekmektedir. özel eşyalar başlıca şunlardır (çelik kasa piyano ve sabit gardolaplar) çelik kasa taşınılacağı zaman firmamız aranıldığı zaman firma çalışanlarına çelik kasa taşıması iletildiği zaman firmamız taşıması yapılacak olan eşyanın adresi alınarak ücretsiz expertiz gönderilmektedir.

Güler yüzlü, titiz Taşımacılık : Evden eve nakliyat süreci ve sonrası iyi hizmet ilkelerine bağlı Firmamız ile stressiz ve güler yüzlü hizmetin farkını yaşayın. Tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.                                                       

Mutlu profesyonel çalışanlar : Firmamızı arayan insanların en büyük şikayetleri daha önce çalıştıkları elemanların özensiz ve güleryüzlü davranmaması artık bu tarz hizmete son!  Firmamızın müşteri odaklı çalışan personelleri ile güleryüzle taşınabilirsiniz.

 

spmode_8             spmode_8