DEPO DEZANFEKTE


Ürün Kodu: 1584
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

SU DEPOSU İZOLASYON HİZMETİ

Su deponuzun izolasyonu için kullanılacak malzemeler sağlık bakanlığı onaylı malzemeler olup, 5 yıl garanti kapsamındadır. Öncelikle keşif ekibimiz ücretsiz olarak yönlendirilerek değerlendirme ve analizler yapılmaktadır. Yapılacak işin detayları ve fiyat teklifimiz ayrıntılı olarak tarafınıza iletilerek, onay verdiğiniz taktirde ekiplerimiz tarafından su deponuzun izolasyon ve dezenfekte işlemi gerçekleştirilir.

 

A- YKS 180 MASTERSEAL AVANTAJ ve ÖZELLİKLERİ:

CE EN 13967 Standartlarına uygundur,

 İçme ve kullanma suyundaki tüm kimyasallara dayanıklıdır,

 Su kalitesini (koku, renk vb.) kesinlikle değiştirmez, fizyolojik olarak zararsızdır,

 Sterildir; antimikrobakteriyel olması nedeniyle yüzeyinde mikro organizma barındırmaz,

 Üzerinde yosun üretmez, çözünmez ve çürümez.

 Yüksek statik yük dayanımı,

Yüksek darbe ve yırtılma dayanımı,

Deprem ve bina oturmalarında oluşabilecek çatlak ve kırıklarda dahi izolasyon görevini görür.

 Bağımsız test laboratuarları /SKZ Würzburg) ve akredite retim laboratuarları tarafından çok sıkı takip edilen yüksek kalite,

Yangın mukavemet Esınıfı (EN 13501-1)

 

 YAPILACAK İŞLEM SİSTEMİ

 Depodaki mevcut su dalgıç pompayla tahliye edildikten sonra yüzeyler raspa yapılarak pasdan arındırılır.Sonra YKS 180 MASTERSEAL rulo fırçayla yatay olarak sürülecek ve kuruma işlemi tamamlandıktan sonra dikey uygulama yapılıp depo temizliği ve dezenfektesi bitirildikten sonra teslim edilir.

 NOT: Yapılan izolasyon işleminde paslanmaya karşı 5 yıl işçilik ve malzeme garantisi kapsamındadır.

 

SU DEPOSU TEMİZLİK VE DEZENFEKTE HİZMETİ

Su depolarının temizlik ve dezenfeksiyonu alanında; eğitimli, uzman ekiplerimiz ile hizmet sunmaktayız. Su depolarına temiz şekilde gelen şehir şebeke suyundaki klor, bekleme neticesinde aktivitesini yitirmekte ve bununla birlikte depolardaki yosun, tortu, pas, kum ve çamur birikimi gibi olumsuzluklar; dizanteri, tifo, kolera, çocuk felci ve hepatit (sarılık) gibi hastalıklara neden olan patojen mikroorganizmaların üremesini ve yayılmasını kolaylaştırmaktadır.

 

Su depolarınızın temizliğini 6 ayda bir mutlaka yaptırmanız sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından önem arz etmektedir.Özellikle kuyu suyu kullanılan depolarda mikroorganizmaların daha hızlı üremesine neden olmaktadır.

 

Sağlığınızı ihmal etmeyiniz. Çözüm ortağınız olmaktan gurur duyarız.

 

spmode_8             spmode_8