İLAÇLAMA HİZMETLERİ


Ürün Kodu: 1585
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

spmode_8

 

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

*Hamamböceği İlaçlama

*Pire İlaçlama

*Fare İlaçlama

*Kene İlaçlama

*Tahtakurusu İlaçlama

*Yılan İlaçlama

 

Tüm Haşere ve Kemirgenlere karşı evler, işyerleri, fabrikalar, hastaneler, oteller, gıda işletmeleri vb. alanlarınızın uzman ekiplerimiz ve son sistem cihazlarımız ile pest kontrolü sağlanmaktadır.

Kullanılan ürünler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ruhsatlı ithal ürünlerdir.Haşere cinsinin tespit edilmesi ve yapılacak uygulama tekniğine karar verilmesi adına keşif ekibimiz yönlendirilerek uygulama ve sonrası hakkında detaylı bilgilendirilme yapılır.

Uygulama sonrasında ekiplerimiz, hangi ürünlerin kullanıldığı ve yapılan işlemler ile ilgili uygulama raporunu hazırlayarak tarafınıza sunulur.

Periyodik yapılan uygulamalar ile yaşanabilecek haşere ve kemirgen problemleriniz kontrol altına alınmaktadır.

Uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

 

HAŞERE ve KEMİRGEN KONTROL HİZMETİ

Periyodik ilaçlama, haşere ve kemirgen kontrolünü en üst seviyede çözüm sunmaktadır. İlaçlama neticesinde içeride var olan ve dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı işletmeniz koruma altına alınır.

Ziraat Mühendislerimiz ve teknikerlerimiz kontrolünde işyerinizin yapısı ve özelliğine uygun çözümler sunmaktadır.

Firmamı hafta sonu, resmi tatiller de dahil olmak üzere işinizin çalışma saatlerine göre planlama yaparak çalışma saatleri dışında da servis yönlendirmektedir.

İlaçlamanın yanı sıra uzman ekiplerimiz tarafından işletmenize teknik bilgi, yapılması gerekli sanitasyon alanları vb. konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

spmode_8             spmode_8